Satılır 3 otaqlı mənzil 157 m²

Bakı, Əhmədli · Lütfi-Zadə küç · Bina.Az

Satış EML-256016 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

157.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

15 / 18

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Əhmədli metro stansiyasına piyada 6-7 dəqiqəlik məsafədə Diaqnoz tibb mərkəzinə yaxın Pitstopun arxasında qanuni 3 otaqdan 4 otağa düzəlmə 157 kv.m mənzil satışa çıxmışdır. İşıq, qaz, su daimidir. İnfrastruktur cəhətdən çox əlverişli yerdədir, ətrafında bir neçə məktəb, baxça, supermarketlər mövcüddur. Çıxarış var, İpotekaya yararlıdır. Yerləşmə Yeri : Əhmədli ms / Lütfi-zadə küçəsi Otaq sayı : 3 otaqdan 4 otağa düzəlmə Sahə : 157 kv.m Mərtəbə : 15/18 Əşyalı/ Əşyasız : Qismən əşyalı Sənəd : Çıxarış Qiymət : 245.000 Baxış keçirtmək üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,561 AZN/m²

Ortadan 42.9% sərfəli

Rayon ort: 2,735 AZN/m²

Əhmədli

2 735 AZN/m²

Son 6 ay: +1.3%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.50%

Aktiv: 4335 Yeni: 1961 Tələb: Aşağı
245 000 AZN
Təmirli
N

Nəbi

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi