Satılır 3 otaqlı mənzil 156 m²

Bakı, Nəsimi · Qulu Quliyev küç. · Bina.Az

Satış EML-230037 4
4 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

156.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

8 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🚨🔥 TƏCİLİ SATILIR – NƏSİMİ | PREMİUM 3 OTAQ

📍 Koala, Zorge, Dədə Qorqud parklarının yanı

🏢 Yeni tikili premium bina 📐 156 m² | 3 otaq 📄 Kupça var – ipotekaya yararlı

✨ Təmirdən sonra yaşayış olmayıb ✨ Açar təhvil – daxil ol yaşa ☀️ Geniş və işıqlı otaqlar

🏙 Prestijli və yüksək tələbatlı ərazi

💎 Bu səviyyədə və bu vəziyyətdə mənzillər nadir satışa çıxır

⏳ Sahibi təcili satışa çıxarıb ⏳ Qiymət yalnız qısa müddət üçün keçərlidir

💼 Ofis haqqı: 1%

📲 Gecikmə – belə evlər bazarda çox qalmır

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,365 AZN/m²

Ortadan 6.8% sərfəli

Rayon ort: 3,610 AZN/m²

Nəsimi

3 610 AZN/m²

Son 6 ay: -4.4%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.20%

Aktiv: 12049 Yeni: 3961 Tələb: Aşağı
283 784 EUR
525 000 AZN
Təmirli
İ

İsa bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi