Satılır 3 otaqlı mənzil 153.8 m²

Bakı, Nərimanov · Faiq Yusifov küçəsi · Bina.Az

Satış EML-192279 7
15 dəq piyada Bakmil metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

153.80m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

15 / 17

Təsvir

NƏRİMANOV metrosunun yaxınlığında,METROPARK TİCARƏT MƏRKƏZİ-nin və QOÇ ƏT-in yanında yerləşən Yeni tikili(Pilot layihə)PREMİUM 17 mərtəbəli yaşayış binasının 15-ci mərtəbəsində Qanuni 3 otaqlı 153.8 kv.m sahəsi olan geniş otaqlara sahib olan(skvaznoy) podmoyak mənzil satılır.Binanın səliqəli bloku,həyəti,yeraltı və yerüstü avtoparkinq mövcuddur.Kompleksdə su,işıq,qaz,lift və kupça var. WhatsApp nömrədə aktivdir. ŞİRKƏTİN XİDMƏT HAQQI 1%(alıcı tərəfindən) FAİZ TƏŞKİL EDİR!!!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,641 AZN/m²

Ortadan 6.7% sərfəli

Rayon ort: 3,901 AZN/m²

Nərimanov

3 901 AZN/m²

Son 6 ay: -18.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -20.70%

Aktiv: 15702 Yeni: 4933 Tələb: Aşağı
560 000 AZN
M

Möhsüm

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi