Satılır 3 otaqlı mənzil 150 m²

Bakı, Memar Əcəmi yanı · Zahid Xəlilov küç. · Bina.Az

Satış EML-061586 1
6 dəq piyada Elmlər Akademiyası metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

150.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

3 / 10

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Elmlər Akademiyası metrosu və Bakı Dövlət Universitetinə ən yaxın binada,150 kv.m sahəsi olan, əla təmirli mənzil satılır. Təmirdən sonra mənzildə yaşayış olmayıb. Mənzil 10 mərtəbəli yeni tikilinin 3-cü mərtəbəsində yerləşir. Planlaşdırması rahatdır, otaqlar genişdilər. Binanın sakit və baxımlı həyəti mövcuddur. Həyətdə (fitness zalı, hovuz, spa və s.). Lokasiya gündəlik həyat üçün əlverişlidir: metro, universitet, müasir parklar və ictimai nəqliyyat ən yaxın məsafədədir. Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlayın. Ofis haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,200 AZN/m²

Ortadan 7.3% baha

Rayon ort: 2,983 AZN/m²

Memar Əcəmi yanı

2 983 AZN/m²

Son 6 ay: +4.1%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: +1.10%

Aktiv: 3885 Yeni: 1267 Tələb: Aşağı
480 000 AZN
Təmirli
Ə

Əli

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi