Satılır 3 otaqlı mənzil 148 m²

Bakı, Yasamal · Tbilisi prospekti · Bina.Az

Satış EML-259631 2
14 dəq piyada Memar Əcəmi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

148.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

15 / 24

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Grand Hayat yaşayış kompleksi Mənzil satılır Şəxsi yaşayış üçün keyfiyyətli təmir olunub Mənzildə çox az yaşayış olub Əşyaların çox hissəsi qalır Qanuni 3 otaqlıdır Kupça var sənədlər tam qaydasında Yalnız real müştərilər Əlavə suallar üçün zəng edə bilərsiz Xidmət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,480 AZN/m²

Ortadan 19% baha

Rayon ort: 2,924 AZN/m²

Yasamal

2 924 AZN/m²

Son 6 ay: +0.8%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.60%

Aktiv: 12952 Yeni: 4512 Tələb: Aşağı
515 000 AZN
Təmirli
Y

Yusif

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi