Satılır 3 otaqlı mənzil 148 m²

Bakı, Badamdar · Tofiq Məmmədov küç. · Bina.Az

Satış EML-196167 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

148.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

10 / 18

Təsvir

🚨 TƏCİLİ SATILIR – BADAMDARDA PREMİUM MƏNZİL! 🚨

🏙️ Badamdar qəsəbəsində, tam mərkəzdə, prestijli yaşayış kompleksində geniş raha praektə malik olan mənzil satışa çıxarıldı!

━━━━━━━━━━━━━━━ 🏠 Mənzil haqqında: • Otaq sayı: 3 otaq (qanuni) • Sahə: 148 m² • Mərtəbə: 10 / 18 • Sənəd: Kupça (ipoteka üçün yararlıdır) ━━━━━━━━━━━━━━━ 📍 Yerləşmə üstünlükləri: • 3 nömrəli avtobusun son dayanacağı yaxınlığında • Ətrafda supermarketlər, məktəblər və uşaq bağçaları

🏢 Binanın üstünlükləri: • 3 ədəd sürətli lift • 2 mərtəbəli yeraltı qaraj • 24/7 mühafizə və müasir infrastruktur

━━━━━━━━━━━━━━━ 💼 Həm yaşamaq, həm də yatırım üçün ideal seçim!

📞 Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlayın!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,196 AZN/m²

Ortadan 84.7% sərfəli

Rayon ort: 14,307 AZN/m²

Badamdar

14 307 AZN/m²

Son 6 ay: -25.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -6.20%

Aktiv: 2556 Yeni: 489 Tələb: Aşağı
325 000 AZN
Ə

ƏLi Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi