Satılır 3 otaqlı mənzil 145 m²

Bakı, Xətai · Süleyman Vəzirov 11 mən.332 · Bina.Az

Satış EML-265032 1
17 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

145.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

3 / 7

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Xətai Metrosunun tam yanı Xətai Estetik Klinikasının həyəti. Böyük Qapalı şəhərcikdə yerləşir. 3 otaqlı təmirli mənzil. Lift bir başa yer altı qaraj gedir. Çox böyük parkovkası həyəti yeraltı parkinq var.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

759 AZN/m²

Ortadan 74.7% sərfəli

Rayon ort: 2,994 AZN/m²

Xətai

2 994 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +9.10%

Aktiv: 19942 Yeni: 6741 Tələb: Aşağı
110 000 AZN
Təmirli
V

Vüsal

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi