Satılır 3 otaqlı mənzil 140 m²

Bakı, Nəsimi · Möhsun Sənani küç. · Bina.Az

Satış EML-203746 1
11 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

140.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

14 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

✨ Şəhərin mərkəzində geniş və prestijli mənzil!

📍 28 May metrosu, Nəsimi bazarı, 1 saylı ASAN Xidmət və Tibb Universitetinə yaxın yerləşən 3 otaqlı, 140 kv geniş və işıqlı mənzil satışa təqdim olunur. Mənzil 17 mərtəbəli binanın 14-cü mərtəbəsində yerləşir.

🏡 140 kv – geniş və rahat 3 otaq 🏢 14/17 mərtəbə ☀️ İşıqlı və funksional planlaşdırma 📍 Şəhərin ən tələb olunan lokasiyalarından biri 🏙️ Bütün infrastruktura yaxın ideal yaşayış

💰 Real alıcıya endirim var 📑 Ofis xidmət haqqı: 1%

Bu mənzil komfortlu şəhər həyatı və yüksək dəyərli yatırım üçün əla seçimdir.

📞 Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,464 AZN/m²

Ortadan 31% sərfəli

Rayon ort: 3,571 AZN/m²

Nəsimi

3 571 AZN/m²

Son 6 ay: -5.4%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -5.20%

Aktiv: 11263 Yeni: 3254 Tələb: Aşağı
345 000 AZN
Təmirli
G

Gül Xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi