Satılır 3 otaqlı mənzil 140 m²

Bakı, Bülbülə · Elşən Süleymanov küçəsi

Satış EML-069683 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

140.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

17 / 19

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Mənzil satılır! Sənəd kupça Əşyalı Qaz,Su,İşıq daimidir! 3 otaq (qanuni) 2 mətbəx 2 bağlı eyvan 2 sanitar qovşaq İstilik sistemi kombi! 2 işlək lifti var, işıq sönərsə lift dayanmasın və su kəsilməsin deyə bina generatorla təchiz edilib. İnfrastruktur cəhətdən bina əlverişli yerdə yerləşir. Ətrafda məktəb,bağça,restoranlar supermarketler və digər iaşə obyektləri var.

Qeyd:Öncədən xəbər etmekle istenilen vaxt menzile baxmaq mümkündür.

Ətraflı məlumat üçün zəng edib ve ya WhatsApp ilədə əlaqə saxlaya bilərsiniz. 📍 Alıcı tərəfindən Ofis Haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,036 AZN/m²

Ortadan 23.5% sərfəli

Rayon ort: 2,661 AZN/m²

Bülbülə

2 661 AZN/m²

Son 6 ay: -70.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -50.60%

Aktiv: 1042 Yeni: 19 Tələb: Aşağı
285 000 AZN
Təmirli
E

Emlakci N10

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi