Satılır 3 otaqlı mənzil 135 m²

Bakı, Xətai · Xocalı pr. · Bina.Az

Satış EML-227890 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

135.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

8 / 18

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Azerbaycan (AZ): Elit MTK, Ağ şəhərə 200 m, Metroya 500 m, 3 otaq, super təmirli mənzil satılır. Русский (RU): Элитный ЖК, 200 м до Ağ şəhər, 500 м до метро, 3-комн. квартира, отличный ремонт, продаётся. English (EN): Elite residential complex, 200 m to Ağ şəhər, 500 m to metro, 3-room apartment with premium renovation for sale.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,704 AZN/m²

Ortadan 9.7% sərfəli

Rayon ort: 2,995 AZN/m²

Xətai

2 995 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
365 000 AZN
Təmirli
A

Arif

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi