Satılır 3 otaqlı mənzil 135 m²

Bakı, Nərimanov · Yanvar Nəsirov küç · Bina.Az

Satış EML-212369 3
10 dəq piyada Bakmil metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

135.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

6 / 17

Təsvir

RR Construction - İmperial Yaşayış Kompleksi !

Kupçalı İpotekaya Yararlı Qanuni 3 Otaq Dəyərindən ucuz mənzil Satılır !

Nerimanov m/st , Heydər Əliyev Mərkəzi , Rəssamliq Akademiyasi yaxinliginda yerləşir kompleks !

- Sənəd Kupça

- Mərtəbə 6 / 17

- Sahə 135kv

- Otaq 3

Qaz ışıq su daimidir

Address - Nerimanov r-nu Yanvar Nesirov küç

Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz !

Ofis Xidmət haqqı 1% təskil edir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,785 AZN/m²

Ortadan 28.6% sərfəli

Rayon ort: 3,899 AZN/m²

Nərimanov

3 899 AZN/m²

Son 6 ay: -18.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -21.60%

Aktiv: 16304 Yeni: 5489 Tələb: Aşağı
221 176 USD
376 000 AZN
B

Broker.AZ

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi