Satılır 3 otaqlı mənzil 131 m²

Bakı, Memar Əcəmi yanı · Mir Cəlal küçəsi · Bina.Az

Satış EML-259650 1
18 dəq piyada 8 Noyabr metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

131.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

15 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

9 cu mikrorayon Rərlan Şadlıq sarayı arxasında 3 otaqlı mənzil satılır

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,519 AZN/m²

Ortadan 13.8% sərfəli

Rayon ort: 2,923 AZN/m²

Memar Əcəmi yanı

2 923 AZN/m²

Son 6 ay: +2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.30%

Aktiv: 5056 Yeni: 2257 Tələb: Aşağı
330 000 AZN
Təmirli
H

Həbib Məmmədov

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi