Satılır 3 otaqlı mənzil 128 m²

Bakı, Nəsimi · Neftçilər pr. · Bina.Az

Satış EML-230460 1
12 dəq piyada 28 May metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

128.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

6 / 19

Təsvir

EKSKLUZİV TƏKLİF – ŞƏHƏRİN ÜRƏYİNDƏ LÜKS YAŞAM! . Bakı şəhərinin ən prestijli nöqtəsində — Crescent Mall ilə üzbəüz, möhtəşəm Empire Tower yaşayış kompleksində sizə unikal fürsət təqdim olunur! . Ümumi sahəsi 128 m² – 3 otaqlı ideal planlama 180° açıq DƏNİZ PANORAMASI – hər gününüz mənzərə ilə başlasın! Təmirsiz – zövqünüzə uyğun dizayn etmək imkanı 4 METR TAVAN HÜNDÜRLÜYÜ – həqiqi premium hissiyat! . Bu mənzil sadəcə ev deyil — status, prestij və investisiya dəyəridir! . Belə layihələr bazarda nadir tapılır Gələcəkdə yüksək qiymət artımı potensialı Şəhərin TAM mərkəzi – hər yerə əlçatanlıq . Bu fürsəti qaçıran peşman olar! Ətraflı məlumat və baxış üçün elə indi əlaqə saxlayın!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

6,000 AZN/m²

Ortadan 66.3% baha

Rayon ort: 3,608 AZN/m²

Nəsimi

3 608 AZN/m²

Son 6 ay: -4.4%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 11593 Yeni: 3529 Tələb: Aşağı
768 000 AZN
G

Günay xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi