Satılır 3 otaqlı mənzil 127 m²

Bakı, Yasamal · Məhəmməd Xiyabani küç. · Bina.Az

Satış EML-087170 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

127.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

4 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Mənzil Yasamal ray, Məhəmməd Xiyabani küçəsində yerləşir. Mənzil nəğd olaraq 427 min manata təklif olunur. Amma mənzil ipoteka varyantında da təklif olunur. 427 min manatın 327 manatı nəğd qalıq 100 min manatı 7 illik ayda 1645 manat ödəməklə də əldə edə bilərsiz. Mənzil çox gözəl zövqlə təmir olunub. Ətraflı məlumat üçün əlaqe saxlaya bilərsiz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,362 AZN/m²

Ortadan 14.6% baha

Rayon ort: 2,934 AZN/m²

Yasamal

2 934 AZN/m²

Son 6 ay: +1.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.10%

Aktiv: 11175 Yeni: 3289 Tələb: Aşağı
427 000 AZN
Təmirli
X

Xəyal

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi