Satılır 3 otaqlı mənzil 127 m²

Bakı, Həzi Aslanov qəs. · Gəncə prospekti · Bina.Az

Satış EML-194040 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

127.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

7 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

📍Panarama park 🤌Zovqlə təmir olunmuş mənzil Ⓜ️HƏZİ ASLANOV METROSUNA 10 dq 🏙️GƏNCƏ PROSPEKTİ COX SƏLİQƏLİ MƏNZİLİMİZ SATİŞA CİXDİ 📞ətraflı məlumat ucun aşagidakı nömrə ilə ələqə saxlayın🤝 📔Sənədləri qaydasinda 🏢ipotekaya yararli OFİS HAQQI 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,520 AZN/m²

Ortadan 7.1% sərfəli

Rayon ort: 2,712 AZN/m²

Həzi Aslanov qəs.

2 712 AZN/m²

Son 6 ay: +0.4%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.60%

Aktiv: 5926 Yeni: 1834 Tələb: Aşağı
320 000 AZN
Təmirli
N

Nicat

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi