Satılır 3 otaqlı mənzil 124 m²

Bakı, Nizami · Hüseynqulu Sarabski küçəsi · Bina.Az

Satış EML-142491 3
10 dəq piyada Nizami metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

124.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

11 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Şəhərin Prestij Komplekslərindən Biri Olan EVİM RESİDENCE PREMİUM... QEYD... Xüsusi Zövqlə Təmir Edilmiş 3 Otaqlı Əla Təmirli Mənzil Satılır. Mənzil Əşyalı Satılır. Ətraflı Məlumat Almaq Ücün Qeyd Olunan Nömrəilə Əlaqə Saxlamanız Xaiş Olunur. Xidmət Haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,871 AZN/m²

Ortadan 26% baha

Rayon ort: 3,072 AZN/m²

Nizami

3 072 AZN/m²

Son 6 ay: +4.3%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.50%

Aktiv: 9387 Yeni: 2520 Tələb: Aşağı
480 000 AZN
Təmirli
R

Rauf

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi