Satılır 3 otaqlı mənzil 121 m²

Bakı, Xətai · Sergey Senyuşkin k. · Bina.Az

Satış EML-166254 2
16 dəq piyada Gənclik metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

121.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 17

Təsvir

İPOTEKAYA YARARLIDIR !! Ünvan: Xətai metrosu, Sergey Senyuşkin küçəsi, Panorama Residence. -Sahə: 121 kv/m. -Qiymət: 330.000 azn. -Mərtəbə: 5/17 -Təmir: Təmirsiz -Sənəd: Çıxarış(kupça). -Qaz: Var. -Yaşayış: Var. Xətai metrosunun yaxınlığında yeni tikili binada studio 3 otaqlı təmirsiz mənzil satılır.Binanın geniş həyəti, 7/24 mühafizə sistemi, sürətli liftləri, Yeraltı parkingi mövcuddur. Komissiya haqqı alıcı tərəfinfən: 1%. Əlavə məlumat üçün buyurub zəng edib əlaqə saxlaya bilərsiz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,727 AZN/m²

Ortadan 8.9% sərfəli

Rayon ort: 2,994 AZN/m²

Xətai

2 994 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +12.10%

Aktiv: 18132 Yeni: 5436 Tələb: Aşağı
330 000 AZN
X

Xəyal Nəcəfov

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi