Satılır 3 otaqlı mənzil 120.9 m²

Bakı, Sahil qəs. · Əlimərdan bəy Topçubaşov küçəsi · Bina.Az

Satış EML-259316 1
10 dəq piyada İçərişəhər metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

120.90m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

9 / 14

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Təcili olaraq Bakının tam mərkəzində geniş 3 otaqlı mənzil satılır!

* Fəvvarələr Meydanına cəmi 5 dəqiqəlik məsafədə * Yeni tikili, 14 mərtəbəli binanın 9-cu mərtəbəsi * Winter Park-a möhtəşəm mənzərə * Ümumi sahə — 120.9 m² * Mənzil mebellərlə birlikdə satılır * Çıxarış var

Şəhərin mərkəzində komfortlu yaşayış və ya investisiya üçün əla seçimdir.

Xahiş olunur yalnız real alıcılar əlaqə saxlasın!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

5,100 AZN/m²

Ortadan 10.6% baha

Rayon ort: 4,611 AZN/m²

Sahil qəs.

4 611 AZN/m²

Son 6 ay: -6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -13.10%

Aktiv: 2041 Yeni: 785 Tələb: Aşağı
616 590 AZN
Təmirli
F

Fəxri

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi