Satılır 3 otaqlı mənzil 120 m²

Bakı, Nərimanov · Xan Şuşinski küç. · Bina.Az

Satış EML-087037 1
9 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

120.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

9 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

İPOTEKAYA TAM YARARLI MƏNZİL SATILIR 1 SAYLI ASAN XİDMƏTİN YAXINLIGINDA 3 OTAQLI MƏNZİL SATIŞA ÇIXARILDI. MƏNZİL TAM TƏMİRLİ PREMİUM TƏMİRLİDİR MƏNZİL TAM ƏŞYALI SATILIR BÜTÜN ƏŞYALAR TEXNİKA HAMISI YENİDİR. MƏNZİLİN SƏNƏDLƏRİ QAYDASINDADIR KUPÇALI MƏNZİLDİR BİNANIN YAXINLIGNDA BÜTÜN YAŞAYIŞ İNFRASTRUKTURU MÖCUDDUR PARK MƏKTƏB BAXÇA XƏSTƏXANA MAGALAR MARKETLƏR FƏALİYYƏT GÖSTƏRİR.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,817 AZN/m²

Ortadan 27.7% sərfəli

Rayon ort: 3,894 AZN/m²

Nərimanov

3 894 AZN/m²

Son 6 ay: -18.3%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -21.60%

Aktiv: 16304 Yeni: 5489 Tələb: Aşağı
182 703 EUR
338 000 AZN
Təmirli
Ş

Şəhriyar bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi