Satılır 3 otaqlı mənzil 116 m²

Bakı, Ramana · Yeni Ramana qəs. · Bina.Az

Satış EML-203010 5
11 dəq piyada Həzi Aslanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

116.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

2 / 10

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Əlverişli yerdədir, məktəbə 20 m mesafede yerləşir. TƏCİLİ SATİLİR. Real alıcıya endirim olacaq.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,681 AZN/m²

Ortadan 44.6% sərfəli

Rayon ort: 3,035 AZN/m²

Ramana

3 035 AZN/m²

Son 6 ay: +15.6%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +16.90%

Aktiv: 338 Yeni: 100 Tələb: Aşağı
105 405 EUR
195 000 AZN
Təmirli
N

Novruz

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi