Satılır 3 otaqlı mənzil 115 m²

Bakı, Binəqədi · Əcəmi Naxçıvani küçəsi · Bina.Az

Satış EML-090388 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

115.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

8 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

KUPÇALI MƏNZİL!

QANUNİ 3 OTAQLI!

Əcəmi Naxçıvani küçəsi, Elit Ticarət mərkəzinin yanında, Yuxa restoranının üstündə qanuni(radnoy) 3 otaqlı təmirli mənzil satılır. Mənzil bütün əşyaları ilə birlikdə satılır. Mənzil 1 geniş qonaq, 2 yataq otağı, mətbəx, 2 balkon və 2 sanuzeldən ibarətdir, hamamsanuzel istipolla təmin olunub. Mənzildə döşəmədə yüngül kosmetik işlər var. Binada qaz, su, işıq daimidir, istilik sistemi kombidir. Binanın sürətli liftiləri, yeraltı qarajı və geniş həyəti mövcuddur. Yerləşmə yeri çox idealdır. Ətraflı məlumat üçün zəng edin. Xidmət haqqı 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,487 AZN/m²

Ortadan 5.3% baha

Rayon ort: 2,361 AZN/m²

Binəqədi

2 361 AZN/m²

Son 6 ay: -3.3%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 5702 Yeni: 1623 Tələb: Aşağı
286 000 AZN
Təmirli
P

Pərviz bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi