Satılır 3 otaqlı mənzil 115 m²

Bakı, Sea Breeze · Sea Breeze Resort · Bina.Az

Satış EML-085526 17

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

115.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

2 / 6

Təmiri

Təmirli

Təsvir

“Sea Breeze Light House- elit yaşayış kompleksində 3 otaqlı mənzil satilir!

Yüksək keyfiyyətli əla təmir! Ünvan: Sea Breeze, Light House- Mərtəbə: 2-6 Sahə: 115 kv.m Mənzərə: həyət sahəsinə (hovuz tərəfə) baxır

Mənzil tam mebellidir və bütün avadanlıqlarla təchiz olunub.

Kompleksin infrastrukturundan istifadə üçün qolbaqlar (fitnes-zal, SPA, kafe və restoranlar, dənizkənarı gəzinti zonaları, 24/7 mühafizə). Kompleksdə: – Müasir idman zalı və SPA – İllik fəaliyyət göstərən kafe və restoranlar – Dənizkənarı gəzinti zonası – Bağlı və 24/7 qorunan ərazi Etrafli melumat ucun bizimle elaqe saxlayin.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

5,200 AZN/m²

Ortadan 1.9% sərfəli

Rayon ort: 5,300 AZN/m²

Sea Breeze

5 300 AZN/m²

Son 6 ay: +12.2%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +21.40%

Aktiv: 1027 Yeni: 152 Tələb: Aşağı
598 000 AZN
Təmirli
C

Ceyhun

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi