Satılır 3 otaqlı mənzil 114 m²

Bakı, Nizami · H.Sarabski küçəsi · Bina.Az

Satış EML-186825 9
10 dəq piyada Nizami metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

114.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

4 / 16

Təsvir

🏡 İpotekaya yararlı – Şəhərin mərkəzində ideal mənzil!

📍 Nizami metrosu yaxınlığı – Zabitlər parkının düz yanında 🌆 Prestijli və rahat lokasiya

🏢 16 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsi 🛏️ Radnoy 3 otaq 📐 Ümumi sahə: 114 m² (kupçada 98 m²) 📏 Tavan hündürlüyü: 3.90 m

✨ Üstünlüklər: ✔️ Hər otağın və mətbəxin pəncərəsi var – işıqlı və havalı mənzil ✔️ 2 balkon ✔️ Ara divarlar sökülə bilər – istəyə uyğun dizayn imkanı ✔️ Qaz, su, işıq daimidir ✔️ Kommunal ödənişlər tam edilib ✔️ Mənzildə qeydiyyatda heç kim yoxdur

🔑 Alqı-satqı günü mənzil təhvil veriləcək 📄 Paket kupça (çıxarış) mövcuddur 🛡️ 7/24 mühafizə sistemi

💰 Ofis haqqı: 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,026 AZN/m²

Ortadan 1.4% sərfəli

Rayon ort: 3,070 AZN/m²

Nizami

3 070 AZN/m²

Son 6 ay: +2.5%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.60%

Aktiv: 7016 Yeni: 1313 Tələb: Aşağı
345 000 AZN
G

Günay xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi