Satılır 3 otaqlı mənzil 113 m²

Bakı, Xətai m/s yanı · Təbriz küç. · Bina.Az

Satış EML-077333 2
2 dəq piyada Gənclik metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

113.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

8 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR!!! *Unvan: 28 metrosunun yanı, Yaşıl bazarın arxası *Tikili növü: Yeni Tikili Yaşayış kompleksi * Mərtəbə: 8/16 * Otaq sayı: 3 otaq qanuni * Sahə: 113 m² * Təmir: Podmayak * Sənəd: Müqavilə ( Kupça kompleksin təmir işlərindən sonra veriləcək!) * Qeyd: Nərmanov rayonu Triumf palace yaşayış kompleksində yerləşən qanuni 3 otaqlı, ümumi sahəsi 113 kv.m olan mühtəşəm mənzil təcili satışa çıxarıldı! ----------------------------------------------------------- Mənzil və bina ilə daha yaxından tanış olmaq üçün əlaqə saxlaya bilərsiz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,000 AZN/m²

Ortadan 20.8% sərfəli

Rayon ort: 3,788 AZN/m²

Xətai m/s yanı

3 788 AZN/m²

Son 6 ay: +0%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: +0%

Aktiv: 666 Yeni: 0 Tələb: Aşağı
339 000 AZN
Təmirli
V

Vüsal Orucov

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi