Satılır 3 otaqlı mənzil 113 m²

Bakı, Xətai · Afiyyəddin Cəlilov küç · Bina.Az

Satış EML-253570 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

113.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

10 / 21

Təmiri

Təmirli

Təsvir

📍 PARK AZURE ▪️ 3 otaqlı ▪️ Qaçırılmaz Fürsət ▪️ Real müştəriyə endirim oluncaqdır ▪️ Kupçalı İPOTEKAYA YARARLI✅ ▪️ Binada sakinlər üçün xüsusi xidmətlər mövcuddur İdmanzalı, Hovuz, Kafe, Restoranlarvə digər xidmətlər ▪️ Bu qiymətə 2 ci mənzil yoxdu bu binada 📞 Əlavə Məlumat üçün zəng edin

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,894 AZN/m²

Ortadan 3.3% sərfəli

Rayon ort: 2,991 AZN/m²

Xətai

2 991 AZN/m²

Son 6 ay: +3.8%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +9.30%

Aktiv: 19591 Yeni: 6458 Tələb: Aşağı
327 000 AZN
Təmirli
M

Məhəmməd

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi