Satılır 3 otaqlı mənzil 110 m²

Bakı, Nəsimi · Mirəli Qaşqay küçəsi · Bina.Az

Satış EML-081514 1
5 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

110.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

4 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Prestijli ərazidə — Dədə Qorqud parkının yanında 3 otaqlı, işıqlı və səliqəli mənzil TƏCİLİ SATILIR! Ünvan: Bakı şəhəri, Dədə Qorqud parkı yaxınlığı Sahə: 108 m² Mərtəbə: 4 (3 liftli bina) Otaq sayı: 3 ✨ Üstünlüklər: Əla planlaşdırma: Hər otağın ayrıca pəncərəsi var – təbii işıq və havalanma təmin olunub Təmiz və baxımlı mənzil – dərhal yaşayış üçün hazırdır Prestijli və mərkəzi yer: Dədə Qorqud parkına, məktəblərə, supermarketlərə və nəqliyyata yaxın Sakit və təhlükəsiz həyət, mühafizə sistemi və park yeri Yaxşı qonşuluq mühiti – ailə üçün ideal seçim Sənədlər tam qaydasındadır – kupça var/ ipotekaya yararlıdır. Ətraflı məlumat üçün qeyd olunan nömrə ilə əlaqə saxlayın. OFİS XİDMƏT HAQQI 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,045 AZN/m²

Ortadan 14.5% sərfəli

Rayon ort: 3,562 AZN/m²

Nəsimi

3 562 AZN/m²

Son 6 ay: -5.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -5.20%

Aktiv: 11263 Yeni: 3254 Tələb: Aşağı
335 000 AZN
Təmirli
M

Miri

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi