Satılır 3 otaqlı mənzil 108 m²

Bakı, Həzi Aslanov qəs. · Пр. Ганджа · Bina.Az

Satış EML-260068 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

108.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

16 / 19

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Panorama Park-dа zövqlə təmir olunmuş premium mənzil satışda! Gəncə prospektinin ən prestijli layihələrindən biri olan Panorama Park yaşayış kompleksində yerləşən 108 m² mənzil 2 otaqdan ideal şəkildə 3 otağa düzəldilib. Mənzildə keyfiyyətli təmir görülüb, tam isti döşəmə sistemi quraşdırılıb. Geniş və funksional planlama, 2 sanuzel, işıqlı otaqlar və yüksək mərtəbədən açılan gözəl panorama mənzili daha da xüsusi edir. D blok, 16-cı mərtəbə. Çıxarış (kupça) mövcuddur. Həm yaşayış, həm də yatırım üçün əla seçim! ________________________________________ Продаётся премиальная квартира с дизайнерским ремонтом в коммлексе Panorama Park! В одном из самых престижных жилых комплексов проспекта Гянджа предлагается квартира площадью 108 м². Квартира идеально переделана из 2-комнатной в просторную 3-комнатную. Выполнен качественный ремонт, полностью установлен тёплый пол. Удобная и функциональная планировка, 2 санузла, светлые комнаты и красивый панорамный вид с высокого этажа создают максимальный комфорт. Блок D, 16 этаж. Имеется купчая. Отличный вариант как для проживания, так и для инвестиций!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,102 AZN/m²

Ortadan 14% baha

Rayon ort: 2,721 AZN/m²

Həzi Aslanov qəs.

2 721 AZN/m²

Son 6 ay: +0.7%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.30%

Aktiv: 7753 Yeni: 3400 Tələb: Aşağı
335 000 AZN
Təmirli
𝓐

𝓐𝔃𝓮𝓻𝓫𝓪𝓲𝓳𝓪𝓷 𝓡𝓮𝓪𝓵𝓽𝔂 𝓪𝓷𝓭 𝓟𝓪𝓻𝓽𝓷𝓮𝓻𝓼

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi