Satılır 3 otaqlı mənzil 105.7 m²

Bakı, Xətai · Natiq Əliyev küçəsi · Bina.Az

Satış EML-201730 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

105.70m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

8 / 16

Təsvir

Ağ Şəhər bulvarı,Xətai metrosu,Ali Məhkəmənin yanında yerləşən kompleksdə 2 otaqlı mənzil satılır.

* 105.7 m2 * 8/16 * 1 q/otağı * 2 y/otağı * 1 mətbəx * 2 S/qovşağı * 2 eyvan * Hündürlük 3,3 m * Yarı - yelçəkən * Yeraltı qaraj * Geniş həyəti,besedkası * 24 saat təhlükəsizlik sistemi * Kodlaşdırılmış giriş-çıxış * Kamera nəzarəti * Yanğın təhlükəsizlik sistemi * 2 sürətli liftləri Ofis haqqı 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,302 AZN/m²

Ortadan 10.4% baha

Rayon ort: 2,992 AZN/m²

Xətai

2 992 AZN/m²

Son 6 ay: +3.8%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
349 000 AZN
Z

Zaur

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi