Satılır 3 otaqlı mənzil 105 m²

Bakı, Həzi Aslanov qəs. · Məhəmməd Hadi küçəsi · Bina.Az

Satış EML-145700 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

105.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

15 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

İpotekaya Yararlı Bütün Əşyalı !!! 📍Həzi Aslanov Ⓜ️ yanı ✅17/15-ci mərtəbəsi ✅3otağa ideal düzəlmə,bütün otaqlara pəncərə düşür ✅sahəsi 105kv ✅Şəkildə görünən bütün əşyalı(tv istisna) ✅Binanın tam yanında məktəb və metro ✅Binada 2 lift ✅Sənəd Kupça 💵Qiymət 239000 Xidmət haqqı 1% təşkil edir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,276 AZN/m²

Ortadan 15.7% sərfəli

Rayon ort: 2,701 AZN/m²

Həzi Aslanov qəs.

2 701 AZN/m²

Son 6 ay: +-0%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.90%

Aktiv: 6631 Yeni: 2534 Tələb: Aşağı
239 000 AZN
Təmirli
F

Fuad

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi