Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Mənzil
Ümumi sahə
101.00m²
Otaq sayı
3
Mərtəbə
17 / 17
Təmiri
Təmirli
Təsvir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 101 m², Xətai r.
🏡 TƏCİLİ SATILIR – ƏLA TƏKLİF! 🔥
📍 Həzi Aslanov metrosuna cəmi 8-10 dəqiqəlik məsafə 🏢 17 mərtəbəli binanın 17-ci mərtəbəsi 📐 Ümumi sahə: 101 kv 🛋️ 2 otaqdan 3 otağa düzəlmə
📄 Kupça var
🌟 Mənzilin üstünlükləri: ✔️ İdeal yerləşmə ✔️ Məktəb və bağça düz yanında ✔️ Geniş və rahat planlama ✔️ Yaşamaq və ya kirayə vermək üçün əla seçim
💰 Qiymət: 154.000 AZN 🔻
📞 Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlayın 💼 Xidmət haqqı: 1%
Xəritə
Bazar analitikası
1,525 AZN/m²
Ortadan 48.8% sərfəli
Rayon ort: 2,978 AZN/m²
2 978 AZN/m²
Son 6 ay: +3.4%
Rayon orta qiymət
Artim
Son 3 ay: +18.30%