Satılır 3 otaqlı mənzil 100 m²

Bakı, İnşaatçılar · Həsən bəy Zərdabi pr. · Bina.Az

Satış EML-087225 2
11 dəq piyada Memar Əcəmi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

100.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 20

Təmiri

Təmirli

Təsvir

TƏCİLİ!!! QİYMƏT DÜŞDÜ!! QANUNİ 3 OTAQ!!! 📍 Yasamal rayonu, Həsən bəy Zərdabi prospekti, Melissa Park Yaşayış Kompleksində, İnşaatçılar və 20 yanvar metrosuna piyada 6-7 dəqiqəlik məsafədə – Əla təmirli, kupçalı otaqlı mənzil satılır!

✅ Sahə: 96m² ✅ Otaq: 3 otaq QANUNİ – geniş, işıqlı və funksional plan ✅ Mərtəbə:20 / 5 (lift var, bina yeni tikilidir) ✅ Təmir: Əla keyfiyyətli dizayn təmiri ✅ Sənəd: KUPÇA (Çıxarış) ✅ Ətraf: Məktəb, bağça, market, dayanacaq – hamısı addımlıq məsafədə

💰 Qiymət:285 000 AZN 📌 Qeyd: Real alıcıya yerində endirim olacaq! 🔥 Ofis haqqı 1% təşkil edir. Əlavə məlumat üçün zəng vura bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,600 AZN/m²

Ortadan 9.5% sərfəli

Rayon ort: 2,872 AZN/m²

İnşaatçılar

2 872 AZN/m²

Son 6 ay: +10.5%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +3.70%

Aktiv: 6272 Yeni: 2182 Tələb: Aşağı
260 000 AZN
Təmirli
M

Melek xanim

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi