Satılır 3 otaqlı mənzil 100 m²

Bakı, İnşaatçılar · Abbas Mirzə Şərifzadə küçəsi · Bina.Az

Satış EML-195725 2
18 dəq piyada Elmlər Akademiyası metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

100.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

11 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🚨 YASAMALDA TƏCİLİ 3 OTAQLI MƏNZİL SATILIR! 🚨

📍 Yasamal rayonu, Abbas Mirzə Şərifzadə küçəsində yerləşən geniş və rahat mənzil satışa çıxarıldı!

🏡 16 mərtəbəli binanın 13-cü mərtəbəsində yerləşən mənzil: ▪ Ümumi sahə – 100 kv.m ▪ Qanuni 3 otaq ▪ Kupçada rəsmi olaraq 3 otaq qeyd olunub ▪ Rahat və funksional proyekti var

✨ Mənzildə zal ilə mətbəxin arası açılaraq studio görnüşündə hazırlanıb. İstəyə uyğun olaraq yenidən ayrıca mətbəx kimi bağlamaq mümkündür.

📌 İnfrastruktur baxımından çox əlverişli ərazidə yerləşir: ✔ Metroya yaxın ✔ Məktəb və bağçalara yaxın ✔ Market, aptek və digər bütün vacib obyektlərin əhatəsində

⚡ Həm yaşayış, həm də yatırım üçün uyğun seçimdir!

💰 Real alıcıya qiymətdə endirim olunacaq.

📞 Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın.

💼 Ofis haqqı: 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,250 AZN/m²

Ortadan 12.4% baha

Rayon ort: 2,891 AZN/m²

İnşaatçılar

2 891 AZN/m²

Son 6 ay: +11.3%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +5.70%

Aktiv: 4564 Yeni: 1160 Tələb: Aşağı
325 000 AZN
Təmirli
R

Rustem bey

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi