Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 95 m²

Bakı, Binəqədi · Adil Məmmədov küç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-090415 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

95.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

1 / 9

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR – 3 OTAQLI MƏNZİL (4 OTAĞA DƏYİŞDİRMƏK MÜMKÜNDÜR) . Binəqədi rayonu, 9-cu mkr, 85 nömrəli marşrutun son dayanacağında leninqrad layihəli 9 mərtəbəli binanın 1-ci mərtəbəsində yerləşən, qanuni 3 otaqlı mənzil satışa çıxarılıb. Ümumi sahəsi:95 m²dir. Mənzil təmirsizdir,bu da alıcının öz zövqünə uyğun təmir etmek şansi verir. . Kupçalı və İpotekaya tam yararlıdır. 4 balkon (otaqlara qatmaq imkanı var). Asanlıqla 4 otağa çevirmək mümkündür Mənzilin arxa hissəsində həyəti də mövcuddur Mənzil təmirsizdir Döşəmə parketdir Mərkəzi istilik sistemi Qaz, su, işıq daimidir . Yerləşməsinə görə də əlverişli ərazidədir. Sakit və rahat məhəllədir. Mənzilin qarşısında park var. Şəhərin yüksək nöqtələrindən birində yerləşir.20 yanvar və Memar Əcəmi metrolarına yaxın məsafədədir. . Qiymətdə real alıcı ilə razılaşmaq mümkündür Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın. Ofis haqqı alıcı tərəfindən 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,874 AZN/m²

Ortadan 20.7% sərfəli

Rayon ort: 2,361 AZN/m²

Binəqədi

2 361 AZN/m²

Son 6 ay: -3.3%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 5702 Yeni: 1623 Tələb: Aşağı
178 000 AZN
Təmirli Kupçalı
M

Mətanət xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi