Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 90 m²

Bakı, Binəqədi · Azadlıq pr. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-187090 9

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

90.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

6 / 9

Təsvir

Kupçalı və ipotekaya yararlı . Binəqədi rayonu, Azadlıq metrosunun və Tennis Akademiyasının yaxınlığında yerləşən 9 mərtəbəli leninqrad lahiyəli binanın 6-cı mərtəbəsində mənzil satışa təqdim olunur. . Mənzilin ümumi sahəsi 90 kvmetrdior və qanuni 3 otaqdan ibarətdir. Orta blokda yerləşir. Skvaznoy (yelçəkən) planlanması isə mənzilə gün ərzində bol təbii işıq və təmiz hava axını təmin edir. Mənzil qismən əşyalı satılır. . Ərazi baxımından da üstün mövqedədir – abad məhəllə, sakit və təhlükəsiz mühit, eyni zamanda şəhərin əsas nöqtələrinə rahat çıxış imkanı var. Yaxınlıqda metro, məktəblər, uşaq bağçaları, marketlər və digər zəruri infrastruktur mövcuddur. . Kommunal baxımdan heç bir problem yoxdur – qaz, su və işıq daimidir. . Ofis xidmət haqqi 1 %

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,611 AZN/m²

Ortadan 10.1% baha

Rayon ort: 2,371 AZN/m²

Binəqədi

2 371 AZN/m²

Son 6 ay: -2.9%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 5868 Yeni: 1768 Tələb: Aşağı
235 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
G

Günel Xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi