Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 90 m²

Bakı, Xətai · Gəncə prospekti · YeniEmlak.AZ

Satış EML-123910 2
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

90.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

9 / 8

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR: KUPÇALI VƏ YENİ TƏMİRLİ MƏNZİL Bakı şəhərində, Leninqrad layihəli binada şəxsi yaşayış üçün keyfiyyətlə təmir olunmuş mənzil satışa çıxarılıb. Əsas göstəricilər: Mərtəbə: 9 mərtəbəli binanın 8-ci mərtəbəsi. Layihə: Leninqrad. Təmir: Yeni və keyfiyyətli (şəxsi istifadə üçün edilib). İstilik sistemi: Mərkəzi istilik, əlavə olaraq mətbəx və dəhlizdə isti döşəmə mövcuddur. Mənzərə: Dənizə baxır, sakit və təmiz məhəllədə yerləşir. İnfrastruktur və üstünlüklər: Nəqliyyat: Avtobusla Həzi Aslanov və Əhmədli metrostansiyalarına 5–7 dəqiqəlik məsafə. Əşyalar: Mətbəx və dəhliz mebeli qiymətə daxildir və mənzildə qalır. Sənəd: Çıxarış (Kupça) var, ipotekaya yararlıdır. Şirkət rüsumu satış qiymətinin 1%-ni təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,167 AZN/m²

Ortadan 27.2% sərfəli

Rayon ort: 2,978 AZN/m²

Xətai

2 978 AZN/m²

Son 6 ay: +3.4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +18.30%

Aktiv: 13110 Yeni: 2755 Tələb: Aşağı
195 000 AZN
Kupçalı
A

Alvin Axmedov

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi