Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 90 m²

Bakı, Qaradağ · Emlak.Az

Satış EML-064309 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

90.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 9

Təsvir

TƏCİLİ !!! Həzi Aslanov metrosuna yaxın,Gəncə prospekti,Xəzər dairəsində Leningrad layihəli 9 mərtəbəli binanın 5-ci mərtəbəsində orta blokda qanuni 3 otağlı təmirli mənzil satılır.Eyvan və mətbəxt hissə İSTİ POLDUR və mənzil isidilməsi KOMBİ’dir Otaqların döşəməsi PARKETDİR.mənzil də gördüyünüz BÜTÜN ƏŞYA VƏ MEBELLƏR SATIŞ QİYMƏTİNƏ DAXİLDİR.Mənzil də sanuzerin 1 hissəsi kiçildilərək mətbəxə birləşdirib , mətbəxi oturma otagına çevirmişik. Mətbəxi isə qapalı eyvan hissəyə keçirmişik. Binanın fasadı və blokların daxili yeni təmir olunub. Təhlükəsizıik üçün Blok qapısına yalnız sakinlərin aça biləcəyi metal qapı qutaşdırılıb.( qapı da kod yoxdur yalnız brulokladır) və DİN ‘in quraşdıgı xüsusi kameralarla 24 saat nəzarətdədir. Bina da aptek , araz market , cofe shop və s obyektlər mövcuddur.Əlavə məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.Xidmət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,333 AZN/m²

Ortadan 0% baha

Rayon ort: 2,333 AZN/m²

Qaradağ

2 333 AZN/m²

Son 6 ay: +80.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +60.60%

Aktiv: 271 Yeni: 19 Tələb: Aşağı
210 000 AZN
Təmirli Kupçalı
H

Hüseyn bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi