Şəkil yoxdur

Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 87 m²

Bakı, Xətai · Xetai ray.M.Hadi kuc. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-000054 74
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

87.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

3 / 9

Təsvir

Xetai ray.M.Hadi kucesinde 9/3de 3otaqli yaxsi temirli menzil satisa cixarildi.Menzilde yasayis ucun her cur serait var.Menzil ipotekaya yararlidir.Ofis haqqi 1%.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,989 AZN/m²

Ortadan 33.5% sərfəli

Rayon ort: 2,991 AZN/m²

Xətai

2 991 AZN/m²

Son 6 ay: +3.8%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.20%

Aktiv: 18436 Yeni: 5682 Tələb: Aşağı
101 765 USD
173 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
H

Hikmet m.

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi