Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 80 m²

Bakı, Sabunçu · Bakıxanov(Razin)qəs.A.Əlibabayev küç. · Ev10.Az

Satış EML-124262 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

80.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

9 / 9

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Kombi

Var

Təsvir

İpotekaya yararlıdır.! Bakıxanov(Razin)qəsəbəsi,A.Əlibabayev küçəsi, Kloriya marketin,Arzu şad.sar.yaxınlığında 9 mərtəbəli Kiyev layihəli binanın 9-cu mərtəbəsində ümumi sahəsi 80 kv.m. olan Əla təmirli qanuni 3 otaqlı mənzil görünən bütün Əşyalarla birlikdə satılır.Sənədləri qaydasındadır,çıxarış(kupça)var.Su,işığ,qaz,lift, internet daimidir.Sanitar qovşaq manzildə ayrı-ayrıdır,yaxşı təmirlidir. Mənzildə istilik sistemi Kombidir.Mətbəxin,sanitar qovşaqğın və dəhlizin döşəməsi(Polu)isti döşəmədir.Mənzil orta blokda yerləşir, yelçəkəndir(skvaznoydur).Mənzildə təmirdən sonra yaşayış yoxdur. İnfrastruktur baxımdan bina çox əlverişli bir ərazidə yerləşir,hər bir yerə yaxındır.Binanın həyəti dövlət tərəfindən abadlaşdırılıb.Real alıcıya yerində qiymətində endirim olunacaq.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,350 AZN/m²

Ortadan 5.2% baha

Rayon ort: 2,234 AZN/m²

Sabunçu

2 234 AZN/m²

Son 6 ay: -3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +14.00%

Aktiv: 3492 Yeni: 989 Tələb: Aşağı
188 000 AZN
Təmirli Kupçalı
M

Mirislam

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi