Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 80 m²

Sumqayıt, 2-ci mikrorayon · 12-ci mikrorayon · YeniEmlak.AZ

Satış EML-112821 7

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

80.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 5

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

3 otaq Leninqrad layihəli mənzil satılır Sumqayıt şəhər 12-ci mikrorayon 5 mərtəbənin 5-ci mərtəbəsində, orta blokda, sadə təmirli, tam səliqəli, gir yaşa mənzildir. Kombi sistemi mövcuddur. Bina çox əlverişli yerdədir, dəmir yolu vağzalına 5 dəqiqəlik məsafədə və bütün infrastrukturlara yaxın yerdə yerləşir. Qaz, su, işıq daimidir. Sənədləri qaydasındadır kupçalıdır. Real alıcı ilə razılaşma ola bilər.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,438 AZN/m²

Ortadan 20.1% sərfəli

Rayon ort: 1,798 AZN/m²

2-ci mikrorayon

1 798 AZN/m²

Son 6 ay: -7.9%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -7.40%

Aktiv: 298 Yeni: 66 Tələb: Aşağı
67 647 USD
115 000 AZN
Kupçalı
R

Rəhim

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi