Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 80 m²

Bakı, Suraxanı · Bülbülə qəs. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-257787 1
16 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

80.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 5

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

HAZIR İPOTEKADA MƏNZİL SATILIR!!! Suraxanı rayonu Bül Bülə aeroport yolunda Ağ Çiçəyim gül salonu və 232 saylı tam orta məktəbə yaxın ekspermental lahiyəli 5 mərtəbəli binanın 5 ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 80 kv.m olan 4/3 düzəlmə təmirli mənzil satılır.Mənzildə qaz,su,işıq,istilik daimidir.Bina çox əlverişli məkandadır.Ətrafında baxça, məktəb,market və digər iaşə obyektləri yerləşir.Mənzil 8 % dövlət ipotekasındadır.!!! Rəsmi iş və bank gecikməsi qara siyahıda olmayan şəxslər aşağdakı şərtlərlə ödəniş etməklə mənzilə sahib ola bilərlər. İLKİN ÖDƏNİŞ-90 000. AYLIQ ÖDƏNİŞ-400.azn.(25 İL) BANKA BORCU-43 000.azn. NƏĞD SATIŞ-127 000.azn. ŞİRKƏTİN XİDMƏT HAQQI-1500.azn.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,125 AZN/m²

Ortadan 41.1% sərfəli

Rayon ort: 1,911 AZN/m²

Suraxanı

1 911 AZN/m²

Son 6 ay: -0.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +2.20%

Aktiv: 3674 Yeni: 1056 Tələb: Aşağı
90 000 AZN
Kupçalı
M

Məhərrəm

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi