Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 80 m²

Bakı, Xətai · K.Günəşli qəs.G.Ə.Şıxlinski küç. · Ev10.Az

Satış EML-128122 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

80.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

9 / 9

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Kombi

Var

Təsvir

İpotekaya yararlıdır.! Köhnə Günəşli qəsəbəsi,G.Ə.Şıxlinski küçəsi 35-ci Polis bölməsi yaxınlığında 9 mərtəbəli Moskva Leninqrad layihəli binanın 9-cu mərtəbəsində ümumi sahəsi 80 kv.m. olan yaxşı təmirli qanuni 3 otaqlı mənzil satılır.Sənədləri qaydasındadır,çıxarış(kupça) var.Su,işığ,qaz,lift,internet daimidir.Sanitar qovşaq mənzildə biryerdədir,təmirlidir.Mənzildə mərkəzi istilik sistemidir.Kotelni binaya yaxın olduğu üçün qış aylarında çox yaxşı istilik verilir binaya. Mənzil orta blokda yerləşir,yelçəkəndir(skvaznoydur).İnfrastukturlar binaya çox yaxında yerləşir,hər bir yerə yaxındır.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,863 AZN/m²

Ortadan 37.8% sərfəli

Rayon ort: 2,994 AZN/m²

Xətai

2 994 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +12.10%

Aktiv: 18132 Yeni: 5436 Tələb: Aşağı
149 000 AZN
Təmirli Kupçalı
M

Mirislam

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi