Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 76 m²

Bakı, Xətai · Babek pr · YeniEmlak.AZ

Satış EML-116981 1
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

76.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

9 / 10

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR! Babək prospektində Kupçalı və Yelçəkən mənzil! Xətai rayonu, Babək prospektində, infrastrukturun ən əlverişli hissəsində yerləşən, tam təmirli və geniş mənzil satışa çıxarılıb! Mənzil haqqında əsas məlumatlar: Layihə: Leninqrad layihəsi Otaq sayı: 3 otaq Sahə: 76 kv.m. Mərtəbə: 10 mərtəbəli binanın 9-cu mərtəbəsi Sənəd: KUPÇALIDIR (Çıxarış var) Qiymət: 197,000 AZN Mənzilin üstünlükləri: Yelçəkən (Skvoznoy): Mənzil yelçəkəndir, otaqlar gün görəndir və havalandırması əladır. Təmir: Mənzil tam təmirlidir. Döşəmə yüksək keyfiyyətli polu taxta və lakdır, çox dözümlü və estetik görünüşə malikdir. Genişlik: Otaqlar geniş və işıqlıdır. Müasir mətbəx mebeli quraşdırılıb. İnfrastruktur: Bina çox əlverişli yerdədir. Yaxınlıqda məktəb, uşaq bağçası, marketlər və nəqliyyat dayanacağı mövcuddur. Lift fasiləsiz işləyir. Əlavə qeydlər: Mənzil şəxsi istifadə üçün keyfiyyətlə təmir olunub. Bütün sənədləri qaydasındadır, ipotekaya yararlıdır. Real alıcıya qiymətdə müəyyən endirim olunacaq.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,592 AZN/m²

Ortadan 13.4% sərfəli

Rayon ort: 2,992 AZN/m²

Xətai

2 992 AZN/m²

Son 6 ay: +3.8%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
197 000 AZN
Təmirli Kupçalı
B

BAKU NEW CITI

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi