Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 75 m²

Bakı, Xətai · Əhmədli qəs.H.Aslanov m.R.Məmmədov küç. · Ev10.Az

Satış EML-206018 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

75.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

1 / 5

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Kombi

Var

Təsvir

H.Aslanov metrosu,Əhmədli qəsəbəsi,R.Məmmədov küçəsi,Bravo, Meqastorun yaxınlığında 5 mərtəbəli kürsülü(Beletay)Minsk layihəli binanın 1-ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 75 kv.m. olan yaxşı təmirli qanuni 3 otaqlı mənzil satılır.Sənədləri qaydasındadır,çıxarış(kupça) var.Su,işığ,qaz,internet daimidir.Sanitar qovşaq mənzildə ayrı-ayrıdır təmirlidir.Mənzildə mərkəzi istilik sistemidir.Birinci mərtəbə olduğu üçün çox yaxşı istilik olur.Binanın zirzəmisi tam qurudur,nəmişlikdən söhbət gedə biməz.Bütün infrastruturlar binaya yaxındır.Real alıcıya yerində qiymətində endirim olunacaq.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,240 AZN/m²

Ortadan 25.2% sərfəli

Rayon ort: 2,995 AZN/m²

Xətai

2 995 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
168 000 AZN
Təmirli Kupçalı
M

Mirislam

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi