Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 75 m²

Bakı, Xətai · S. Ə. Şirvan küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-198892 2
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

75.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 9

Təsvir

XALQLAR ▪︎▪︎▪︎DOSTLUĞU▪︎▪︎▪︎METROSTANSİYASINDAN çıxıb üzü ƏHMƏDLİ ▪︎▪︎▪︎METROSTANSİYASINA gedən istiqamətdə, KATV--lə üzbə-üzdə, S. Ə. ŞİRVANİ küçəsində, 9/5--ci mərtəbəsində qanuni 3-otaqlı KİYEV ▪︎▪︎▪︎LAHİYƏSİ olan ORTA ▪︎▪︎▪︎TƏMİRLİ mənzil EKSKLÜZİV olaraq satışa çıxdı. Bina infrastruktura cəhətdən çox gözəl və əlverişli bir ərazidə yerləşir. Mənzil: BAZAR ▪︎▪︎▪︎QİYMƏTLƏRİ ilə müqayisədə dəyərindən aşağı qiymətə TƏCİLİ satılır. Mənzil: Xalqalar Dostluğu metrostansiyasına, Marketlərə, Məktəbə, bağçaya, Aptekə, Klinikaya, Restoranlara, çoxlu sayda Dükanlara və bir çox ticarət obyektlərinə yaxın bir ərazidə yerləşir. Mənzil qanuni 3-otaqlıdır, otaqları və hamam-tualeti ayrı-ayrıdır, SUYU, QAZI, İŞIĞI gecə-gündüz fasiləsiz olaraq gəlir, mərkəzi istilik sistemi dövlət atapleniyasıdır, ORTA ▪︎▪︎▪︎BLOKDA yerləşir. Mənzilin təzə ÇIXARIŞI və TEXPASPORTU var. Dövlət İpotekasına tam yararlıdır. Mənzilin başlanğıc qiyməti: 185.000---AZN...di. Real alıcılara endirim olunacaq. Bu mənzillə bağlı ətrafılı məlumat almaq üçün aşağıda qeyd olunan nömrələrlə əlaqə saxlaya bilərsiz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,467 AZN/m²

Ortadan 17.6% sərfəli

Rayon ort: 2,993 AZN/m²

Xətai

2 993 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.20%

Aktiv: 18436 Yeni: 5682 Tələb: Aşağı
185 000 AZN
Təmirli Kupçalı
S

Sahib

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi