Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 75 m²

Sumqayıt, 2-ci mikrorayon · 2ci mkr · YeniEmlak.AZ

Satış EML-196364 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

75.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 5

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Sumqayıt şəhəri 2-ci mikrayon 5/5-i orta, daş, tam təmirli 3-otaqlı ev, otaqların girişləri ayrı ayrı, mətbəxin qabağı balkon qədər artırılıb, hamamda duş kabinəsi, mətbəx mebeli, kombisi var, evin dam örtüyü mövcuddur, şəkilləri var, konkret satılır qiyməti 110 000 manat deyir, qiymətdə mütləq razılaşma olacaq.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,467 AZN/m²

Ortadan 18.4% sərfəli

Rayon ort: 1,798 AZN/m²

2-ci mikrorayon

1 798 AZN/m²

Son 6 ay: -7.9%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -10.10%

Aktiv: 349 Yeni: 93 Tələb: Aşağı
110 000 AZN
Kupçalı
E

Eldeniz

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi