Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 75 m²

Bakı, Nərimanov · Aşıq molla cümə küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-194122 2
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

75.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

4 / 5

Təsvir

SATILIR – 3 OTAQLI MƏNZİL | NƏRİMANOV RAYONU QAÇIRILMAZ FÜRSƏT – ÇOX TƏCİLİ! . Nərimanov rayonu, Aşıq Molla Cümə küçəsi, Nərimanov metrosunun yaxınlığı, 5 Nömrəli Xəstəxananın yanında yerləşən Eksprimental layihəli daş binada qanuni 3 otaqlı, yaxşı təmirli mənzil satılır ! ! ! . Mənzil haqqında: • 5 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsi • Ümumi sahə: 75 kv.m • QANUNİ 3 otaq • Full təmirli və əşyalı satılır . Üstünlüklər: • Qaz, su, işıq daimidir • Kommunal xidmətlər tam qaydasındadır • Sakit və təmiz məhəllə • Rahat və əlverişli yerləşmə • Yaşayış üçün tam hazır vəziyyət Sənəd: ÇIXARIŞ (kupça) Bu qiymətə belə mənzil tapmaq çətindir. Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. Ofis haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,133 AZN/m²

Ortadan 19.7% sərfəli

Rayon ort: 3,900 AZN/m²

Nərimanov

3 900 AZN/m²

Son 6 ay: -18.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -17.50%

Aktiv: 11150 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
138 235 USD
235 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
G

Günel xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi