Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 74 m²

Sumqayıt, 5-ci mikrorayon · 3 otaq qurucu layihəsi xodlar ayri h/t ayri · YeniEmlak.AZ

Satış EML-175745 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

74.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 5

Təsvir

3 otaq 2 balkon xodlar ayri

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,432 AZN/m²

Ortadan 19.9% sərfəli

Rayon ort: 1,788 AZN/m²

5-ci mikrorayon

1 788 AZN/m²

Son 6 ay: -0.2%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +13.50%

Aktiv: 251 Yeni: 77 Tələb: Aşağı
106 000 AZN
Təmirli Kupçalı
M

Mushfiq

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi