Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 72 m²

Sumqayıt, 2-ci mikrorayon · 2-ci mikrorayon · YeniEmlak.AZ

Satış EML-287180 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

72.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

1 / 5

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

3 otaq mənzil satılır Sumqayıt şəhər 2-ci mikrorayon 5 mərtəbənin 1-ci mərtəbəsində, orta blokda, təmirli və hər bir şəraitli mənzildir. Otaqların girişləri ayrı-ayrıdır. Kombi sistemi mövcuddur, dəhliz, mətbəx, sanuzel hissəsi isdipoldur. Mətbəx mebeli və dəhliz mebeli qalacaq. Qaz, su, işıq daimidir. Bina çox əlverişli yerdədir, bütün infrastrukturlara yaxındır. Sənədləri qaydasındadır kupçalıdır. Real alıcı ilə razılaşma olacaq.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,694 AZN/m²

Ortadan 6.1% sərfəli

Rayon ort: 1,804 AZN/m²

2-ci mikrorayon

1 804 AZN/m²

Son 6 ay: -7.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -7.50%

Aktiv: 382 Yeni: 86 Tələb: Aşağı
122 000 AZN
Kupçalı
R

Rəhim

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi