Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 70 m²

Bakı, Suraxanı · Hövsan, Elçin Məmmədov küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-182972 10
16 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

70.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

4 / 9

Təsvir

Hövsanda Mərkəzdə Əla Təmirli Mənzil Satılır Hövsan qəsəbəsinin tam mərkəzində yerləşən, əlverişli infrastruktura malik mənzil satışa çıxarılıb. Mənzil haqqında: Qanuni 2 otaqlı mənzil 3 otağa ideal şəkildə düzəldilib Tam əşyalarla birlikdə satılır (gir, yaşa vəziyyəti) Geniş, işıqlı və rahat otaqlar Ailə üçün çox uyğun planlaşdırma Üstünlüklər: Çox əlverişli yerləşmə Yaxınlıqda böyük marketlər, məktəb, bağça və bazar (təxminən 200 metr məsafədə) Daimi qaz, su və işıq təminatı İpotekaya yararlıdır Sənədlər tam qaydasındadır Qiymət: Real alıcı ilə razılaşma mümkündür, endirim ediləcək Ətraflı məlumat və mənzilə baxış üçün əlaqə nömrəsinin WhatsAppına yazın.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,057 AZN/m²

Ortadan 7.8% baha

Rayon ort: 1,908 AZN/m²

Suraxanı

1 908 AZN/m²

Son 6 ay: -1%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.80%

Aktiv: 2732 Yeni: 528 Tələb: Aşağı
144 000 AZN
Təmirli Kupçalı
C

Caspian Estate

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi