Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 70 m²

Bakı, Sabunçu · Yavər Əliyev küç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-175818 1
17 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

70.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

9 / 9

Təsvir

KUPÇALI VƏ İPOTEKAYA TAM YARARLI!!!! . Bakıxanov qəsəbəsində, Günəş mərasim evinin yaxınlığında yerləşən bu mənzil həm yerləşdiyi əraziyə, həm də planlamasına görə çox əlverişli variantlardan biridir. Kiyev layihəli olan mənzil ilkin olaraq 2 otaqlı olsa da, səliqəli şəkildə 3 otağa düzəldilib Otaqların bölgüsü rahatdır və gündəlik yaşayış üçün maksimum komfort təmin edir. Mənzildə qaz, su və işıq daimidir, lift fasiləsiz və işlək vəziyyətdədir. İstilik sistemi kombidir. Mənzildə balkon mövcuddur və əlavə rahatlıq təmin edir. Bina abad və səliqəli məhəllədə yerləşir. Həyət genişdir, uşaqlar üçün təhlükəsiz oyun sahələri yaradılıb, eyni zamanda 2 futbol meydançası mövcuddur. Nəqliyyat baxımından da çox əlverişlidir – avtobus birbaşa binanın qarşısından keçir və şəhərin müxtəlif istiqamətlərinə rahat çıxış imkanı yaradır. Ərazi infrastruktur baxımından tam təmin olunub. Yaxınlıqda məktəblər, uşaq bağçaları, marketlər və digər zəruri obyektlər yerləşir ki, bu da gündəlik ehtiyacların asanlıqla qarşılanmasına şərait yaradır. . Ofis haqqı alıcı tərəfindən 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,971 AZN/m²

Ortadan 11.7% sərfəli

Rayon ort: 2,233 AZN/m²

Sabunçu

2 233 AZN/m²

Son 6 ay: -4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +20.50%

Aktiv: 3519 Yeni: 996 Tələb: Aşağı
138 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
M

Mövlan

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi